Kolejka 1
|
20 Lipiec, Czwartek
|
Vendsyssel – SonderjyskE
|
|
1:1
|
|
Hillerod – HB Koge
|
|
0:4
|
|
21 Lipiec, Piątek
|
B.93 – Aalborg
|
|
0:3
|
|
22 Lipiec, Sobota
|
Fredericia – Hobro
|
|
0:2
|
|
Kolding – Horsens
|
|
2:1
|
|
Helsingor – Naestved
|
|
2:1
|
|
|
|
Kolejka 2
|
27 Lipiec, Czwartek
|
HB Koge – Vendsyssel
|
|
3:1
|
|
SonderjyskE – Fredericia
|
|
1:3
|
|
Hobro – Naestved
|
|
3:2
|
|
28 Lipiec, Piątek
|
Aalborg – Horsens
|
|
1:0
|
|
Kolding – Hillerod
|
|
2:1
|
|
29 Lipiec, Sobota
|
Helsingor – B.93
|
|
2:0
|
|
|
Kolejka 3
|
3 Sierpieñ, Czwartek
|
Horsens – HB Koge
|
|
2:0
|
|
Hillerod – Hobro
|
|
0:1
|
|
4 Sierpieñ, Piątek
|
Vendsyssel – Helsingor
|
|
2:1
|
|
B.93 – Kolding
|
|
1:1
|
|
5 Sierpieñ, Sobota
|
Naestved – SonderjyskE
|
|
1:4
|
|
Aalborg – Fredericia
|
|
4:0
|
|
|
|
Kolejka 4
|
10 Sierpieñ, Czwartek
|
Fredericia – Hillerod
|
|
3:2
|
|
Helsingor – Aalborg
|
|
1:1
|
|
HB Koge – B.93
|
|
1:7
|
|
11 Sierpieñ, Piątek
|
SonderjyskE – Horsens
|
|
5:0
|
|
12 Sierpieñ, Sobota
|
Naestved – Kolding
|
|
1:2
|
|
Hobro – Vendsyssel
|
|
0:1
|
|
|
Kolejka 5
|
17 Sierpieñ, Czwartek
|
B.93 – Fredericia
|
|
0:5
|
|
Kolding – SonderjyskE
|
|
1:3
|
|
Aalborg – Naestved
|
|
1:1
|
|
Horsens – Helsingor
|
|
3:1
|
|
18 Sierpieñ, Piątek
|
Hillerod – Vendsyssel
|
|
2:0
|
|
19 Sierpieñ, Sobota
|
HB Koge – Hobro
|
|
0:2
|
|
|
|
Kolejka 6
|
21 Sierpieñ, Poniedziałek
|
Naestved – B.93
|
|
0:1
|
|
Fredericia – Horsens
|
|
2:0
|
|
22 Sierpieñ, Wtorek
|
Vendsyssel – Kolding
|
|
2:1
|
|
Helsingor – Hillerod
|
|
1:6
|
|
SonderjyskE – HB Koge
|
|
4:0
|
|
23 Sierpieñ, Środa
|
Hobro – Aalborg
|
|
1:2
|
|
|
Kolejka 7
|
24 Sierpieñ, Czwartek
|
Horsens – Naestved
|
|
3:0
|
|
25 Sierpieñ, Piątek
|
Kolding – Helsingor
|
|
4:0
|
|
B.93 – Vendsyssel
|
|
0:5
|
|
26 Sierpieñ, Sobota
|
Aalborg – Hillerod
|
|
3:0
|
|
HB Koge – Fredericia
|
|
0:0
|
|
27 Sierpieñ, Niedziela
|
Hobro – SonderjyskE
|
|
1:2
|
|
|
|
Kolejka 8
|
31 Sierpieñ, Czwartek
|
Hillerod – SonderjyskE
|
|
2:2
|
|
Vendsyssel – Fredericia
|
|
0:2
|
|
Horsens – B.93
|
|
0:0
|
|
2 Wrzesieñ, Sobota
|
Aalborg – Kolding
|
|
3:1
|
|
Helsingor – Hobro
|
|
1:3
|
|
3 Wrzesieñ, Niedziela
|
Naestved – HB Koge
|
|
3:3
|
|
|
Kolejka 9
|
13 Wrzesieñ, Środa
|
HB Koge – Kolding
|
|
0:1
|
|
14 Wrzesieñ, Czwartek
|
Hillerod – B.93
|
|
0:1
|
|
SonderjyskE – Aalborg
|
|
1:1
|
|
Hobro – Horsens
|
|
0:1
|
|
16 Wrzesieñ, Sobota
|
Fredericia – Helsingor
|
|
0:0
|
|
Vendsyssel – Naestved
|
|
1:1
|
|
|
|
Kolejka 10
|
21 Wrzesieñ, Czwartek
|
Aalborg – HB Koge
|
|
2:0
|
|
Kolding – Fredericia
|
|
1:2
|
|
B.93 – Hobro
|
|
1:2
|
|
22 Wrzesieñ, Piątek
|
Horsens – Vendsyssel
|
|
3:1
|
|
23 Wrzesieñ, Sobota
|
Helsingor – SonderjyskE
|
|
3:4
|
|
Naestved – Hillerod
|
|
2:2
|
|
|
Kolejka 11
|
28 Wrzesieñ, Czwartek
|
Vendsyssel – Aalborg
|
|
1:3
|
|
Hillerod – Horsens
|
|
0:0
|
|
29 Wrzesieñ, Piątek
|
SonderjyskE – B.93
|
|
4:0
|
|
30 Wrzesieñ, Sobota
|
Hobro – Kolding
|
|
2:3
|
|
Fredericia – Naestved
|
|
4:1
|
|
HB Koge – Helsingor
|
|
1:0
|
|
|
|
Kolejka 12
|
5 Pażdziernik, Czwartek
|
B.93 – Hillerod
|
|
0:3
|
|
Fredericia – SonderjyskE
|
|
1:2
|
|
Horsens – Aalborg
|
|
1:4
|
|
6 Pażdziernik, Piątek
|
Kolding – HB Koge
|
|
3:1
|
|
7 Pażdziernik, Sobota
|
Naestved – Hobro
|
|
1:0
|
|
8 Pażdziernik, Niedziela
|
Helsingor – Vendsyssel
|
|
0:1
|
|
|
Kolejka 13
|
18 Pażdziernik, Środa
|
Vendsyssel – Horsens
|
|
2:1
|
|
19 Pażdziernik, Czwartek
|
Hobro – Helsingor
|
|
1:0
|
|
SonderjyskE – Kolding
|
|
4:0
|
|
Hillerod – Fredericia
|
|
1:1
|
|
21 Pażdziernik, Sobota
|
HB Koge – Naestved
|
|
3:2
|
|
Aalborg – B.93
|
|
2:1
|
|
|
|
Kolejka 14
|
26 Pażdziernik, Czwartek
|
Horsens – Hillerod
|
|
1:3
|
|
Hobro – HB Koge
|
|
2:1
|
|
B.93 – SonderjyskE
|
|
0:4
|
|
27 Pażdziernik, Piątek
|
Kolding – Aalborg
|
|
0:1
|
|
Helsingor – Fredericia
|
|
3:3
|
|
28 Pażdziernik, Sobota
|
Naestved – Vendsyssel
|
|
1:1
|
|
|
Kolejka 15
|
2 Listopad, Czwartek
|
HB Koge – Horsens
|
|
1:4
|
|
SonderjyskE – Hobro
|
|
1:0
|
|
3 Listopad, Piątek
|
Vendsyssel – B.93
|
|
1:0
|
|
4 Listopad, Sobota
|
Aalborg – Helsingor
|
|
2:2
|
|
Fredericia – Kolding
|
|
1:0
|
|
5 Listopad, Niedziela
|
Hillerod – Naestved
|
|
1:0
|
|
|
|
Kolejka 16
|
9 Listopad, Czwartek
|
Horsens – Fredericia
|
|
1:1
|
|
HB Koge – SonderjyskE
|
|
1:4
|
|
B.93 – Helsingor
|
|
2:0
|
|
11 Listopad, Sobota
|
Kolding – Vendsyssel
|
|
0:1
|
|
Naestved – Aalborg
|
|
1:1
|
|
12 Listopad, Niedziela
|
Hobro – Hillerod
|
|
0:0
|
|
|
Kolejka 17
|
22 Listopad, Środa
|
Fredericia – B.93
|
|
0:4
|
|
23 Listopad, Czwartek
|
SonderjyskE – Naestved
|
|
4:1
|
|
Helsingor – Horsens
|
|
1:2
|
|
24 Listopad, Piątek
|
Hillerod – Kolding
|
|
1:3
|
|
25 Listopad, Sobota
|
Vendsyssel – HB Koge
|
|
2:0
|
|
Aalborg – Hobro
|
|
1:2
|
|
|
|
Kolejka 18
|
30 Listopad, Czwartek
|
Horsens – Hobro
|
|
0:1
|
|
Fredericia – Vendsyssel
|
|
0:0
|
|
1 Grudzieñ, Piątek
|
SonderjyskE – Hillerod
|
|
0:2
|
|
2 Grudzieñ, Sobota
|
Naestved – Helsingor
|
|
2:2
|
|
HB Koge – Aalborg
|
|
1:2
|
|
4 Grudzieñ, Poniedziałek
|
Kolding – B.93
|
|
0:1
|
|
|
Kolejka 19
|
22 Luty, Czwartek
|
Vendsyssel – Hillerod
|
|
4:4
|
|
Helsingor – HB Koge
|
|
0:1
|
|
Horsens – Kolding
|
|
1:2
|
|
23 Luty, Piątek
|
Aalborg – SonderjyskE
|
|
2:2
|
|
B.93 – Naestved
|
|
0:0
|
|
24 Luty, Sobota
|
Hobro – Fredericia
|
|
0:2
|
|
|
|
Kolejka 20
|
29 Luty, Czwartek
|
Fredericia – Aalborg
|
|
2:3
|
|
Hillerod – Helsingor
|
|
4:2
|
|
1 Marzec, Piątek
|
B.93 – HB Koge
|
|
3:1
|
|
Kolding – Hobro
|
|
3:1
|
|
SonderjyskE – Vendsyssel
|
|
0:3
|
|
2 Marzec, Sobota
|
Naestved – Horsens
|
|
1:1
|
|
|
Kolejka 21
|
7 Marzec, Czwartek
|
Hobro – B.93
|
|
1:1
|
|
Helsingor – Kolding
|
|
1:1
|
|
HB Koge – Hillerod
|
|
0:4
|
|
8 Marzec, Piątek
|
Horsens – SonderjyskE
|
|
1:4
|
|
Naestved – Fredericia
|
|
0:0
|
|
9 Marzec, Sobota
|
Aalborg – Vendsyssel
|
|
4:3
|
|
|
|
Kolejka 22
|
15 Marzec, Piątek
|
Fredericia – HB Koge
|
|
2:2
|
|
SonderjyskE – Helsingor
|
|
2:0
|
|
Kolding – Naestved
|
|
3:3
|
|
Vendsyssel – Hobro
|
|
1:1
|
|
Hillerod – Aalborg
|
|
1:2
|
|
B.93 – Horsens
|
|
3:2
|
|
|